akademi-logo
duyar-vana-hakkimizda1613720326.jpg

Hakkımızda

Hakkımızda

1965'ten beri en kaliteli, en güvenilir ve en yenilikçi olmak için çalıştık!

Yarım asır önce, metal işleme yapan bir atölye olarak yola çıktık. Konut, sanayi ve gemi inşaat sektörlerinin büyümesiyle biz de büyüdük ve bugünün temellerini attık. Bugün, İstanbul Esenyurt'ta yaklaşık 15 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu merkez üretim tesislerimiz ve 8.000 metrekare üzerine kurulu, Türkiye’nin tam otomasyon ile üretim yapan sayılı dökümhanelerinden biriyle ilerlemeye devam etmekteyiz.

Bugün geldiğimiz noktada; 85'ten fazla ülkeye ihracat yapan bir firma olarak, rekabetin her geçen gün daha da arttığı sektörümüzde, gelişen döküm teknolojilerini takip ederek, ürün kalitemizi ve çeşitliliğimizi arttırdık. 

Ürettiğimiz mamullerin dizaynını, dökümünü, imalatını, montajını, test ve kontrollerini kendi tesislerimizde, kendi uzman ekibimizle yapıyoruz. Bu sayede bütün iş süreçlerinin kalitesini kendi güvencemiz altına alıyoruz. Müşterilerimize, daha kaliteli ve güvenli ürünler sunmak için AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) Departmanı'mıza gelişen oranda yatırım yapmaktayız.

%10’unu mühendis, %12’sini teknisyenlerin oluşturduğu yaklaşık 300 kişilik nitelikli personel istihdamımızla, sektörde örnek bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz. Çünkü, kalite ve başarının personel yapısıyla yakından ilgili olduğunu çok iyi biliyor ve bu konuya önem vererek, hizmet içi eğitim seminerlerimizle de personel kalitemizi sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimiz için de kalitemiz, fiyatlarımız, hizmetimiz ve teslim süremizle tercih nedeniyiz. Türkiye geneline yayılmış 80'den fazla seçkin bayimizle, en üst düzeyde ürün ve hizmet sunabilmek için her geçen gün daha da fazla çalışmaktayız.